Попуст!

Мини Туш Цевка за чистење на анален отвор

1,090 ден 590 ден

Мини Туш Цевка за чистење на анален отвор. Мазна цевка за чистење на аналниот отвор. Се навртува директно на тушот од чешма.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Материјал: ПВЦ

Опис

Опис

Мини Туш Цевка за чистење на анален отвор

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК