Попуст!

Зголемувач на Пенис на вода BATHMATE HYDRO 7

7,590 ден 6,990 ден

Зголемувач на Пенис на вода BATHMATE HYDRO 7 e една од најмоќните и најпопуларните водни пумпи во светот. BATHMATE е реномиран бренд што повеќе децени владее со пазарот на производи за мажи.

https://bathmatedirect.com/products/hydro7

Кликнете на линкот за да ја видите оригиналната страница од производот. Цената што ќе ја платите кај нас е еднаква на цената во Америка.

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА 55005301 Категории: ,

Опис

Опис

Зголемувач на Пенис на вода BATHMATE HYDRO 7

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК