Попуст!

Зголемувач на Пенис на вода BATHMATE HYDROMAX PUMP BLUE X-30

5,490 ден 4,790 ден

Зголемувач на Пенис на вода BATHMATE HYDROMAX PUMP BLUE X-30 e една од најмоќните и најпопуларните водни пумпи во светот. BATHMATE HYDROMAX е реномиран бренд што повеќе децени владее со пазарот на производи за мажи.

https://bathmatedirect.com/en/x30

Кликнете на линкот за да ја видите оригиналната страница од производот. Цената што ќе ја платите кај нас е еднаква на цената во Америка.

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА 805052500000 Категории: ,

Опис

Опис

Зголемувач на Пенис на вода BATHMATE HYDROMAX PUMP BLUE X-30

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК