Купи!

Прстен за пенис со вибрации Број на Артикал : BI-010081A

290 ден

Прстен за пенис со вибрации.Изработен е од флексибилен и растегнувачки силикон.Без проблем се прилагодува на секоја дебелина.

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Опис

Опис

Прстен за пенис

Кошничка