Попуст!

Реалистичен дилдо Руни 17 х 4.5 см

1,990 ден 1,290 ден

Реалистичен дилдо Руни 17 х 4.5 см. Ова е исклучително реално дилдо со анатомска градба, мек и реалистичен материјал и подлога која ствара вакуум за полесно уживање. Главичката на дилдото е нежна, добро оформена и малку испакнува од телото. По целата должина е избразден со исклучително реални форми и испакнати вени. Во основата на играчката има големи тестиси, а под нив има платформа која е компатибилна со стреп-он каиш, притоа платформата залепена на било која мазна површина ствара вакуум, така што можете да ја користите, а рацете да ви останат слободни. Основата ја прави играчката идеална како за вагинален, така и за анален секс. Во комбинација со лубрикант дилдото ќе стане влажно и лизгаво, така што нема да чувствувате дискомфорт при пенетрација и ќе ви овозможи едно реално уживање.

Боја: Телесна

Должина: 17 см.

Употреблива должина: 14 см.

Дијаметар: 4,5 см.

Материјал: меко ПВЦ

ШИФРА CN-711796745 Категории: ,

Опис

Опис

Реалистичен дилдо Руни 17 х 4.5 см

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК