Попуст!

100% Реалистичен силиконски бел вибратор 22 х 4 см

2,090 ден 1,290 ден

Доколку го изберете овој бел заводник нема да зажалите, бидејќи е изработен така што при пенетрација, интензивно ги стимулира ѕидовите на вагината што значи дека благопријатните сензации и оргазмичните чувства се неизбежни. Вибраторот е водоотпорен и можете да ја префрлите забавата дури и во бањата. Има реалистично оформена мека главичка и испакнати вени по целата негова должина. Вибрациите се регулираат со помош на потенциометар кој се наоѓа на основата. Во комбинација со лубрикант ќе стане лизгав и влажен, со кое ќе си овозможите полесна пенетрација и врвно задоволство.

Боја: Телесна

Должина: 22 см

Должина на употребливиот дел: 19 см

Дебелина: 4 см

Материјал: Силикон

Напојување: 2 батерии тип АА

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА CN-101834623 Категории: ,

Опис

Опис

100% Реалистичен силиконски бел вибратор

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК