Попуст!

Вибратор Роки 3 19,5 х 4 см

1,190 ден 590 ден

Вибратор Рони бел 19,5 х 4 см. Овој совршено изработен вибриратор, со вени по целата должина ги исполнува сите ваши сексуални соништа одеднаш. Вклучува моќни мулти-брзински вибрации, лесен за употреба со потенциометар на базата, ќе ви поттикне неизмерна возбуда. Се препорачува употреба на лубриканти на водена база. Во комбинација со лубрикант вибраторот ќе стане влажен и лизгав, така што нема да чувствувате дискомфорт при пенетрација и ќе ви овозможи едно реално уживање.

Материјал: меко ПВЦ

Боја: Телесна

Должина: 19,5 см.

Должина на употребливиот дел: 16 см.

Дијаметар: 4 см.

Напојување: 2 батерии тип АА (1,5 В)

  • Мултибрзински и силни вибрации кои се контролираат лесно со потенциометарот поставен на долниот дел на вибраторот
  • Особено тивок
  • Изработен од посебен материјал, безбеден за употреба. Ги исполнува меѓународните стандарди за квалитет и безбедност, поставени од CE и ROHS. Хипоалергенски, не содржи фталати, мириси нити латекс.
  • Водоотпорен за да може да си ја пренесите играта и во бањата и лесен за чистење
ШИФРА BW-1032R Категории: ,

Опис

Опис

Вибратор Рони бел 19,5 х 4 см

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК