Купи!

Вибратор Роки 4 (22.5 x 3.7 cm)

690 ден

Вибратор 22,5 x 3,7. Овој вибратор со својата стандарна големина е наменет и за почетници и за искусни корисници. Оформен е за максимално задоволство и мек е на допир, а ќе ви донесе бескрајна радост и задоволство. Контролирајте ги мулти-брзинските вибрации со лесен рачен потенциометар на основата. Нашиот реалистичен материјал се загрева на температурата на телото и овозможува скоро реално искуство. Се препорачува употреба на лубриканти на водена база. Во комбинација со лубрикант вибраторот ќе стане влажен и лизгав, така што нема да чувствувате дискомфорт при пенетрација и ќе ви овозможи едно реално уживање.

Материјал: меко ПВЦ

Боја: Телесна

Должина: 22,5 см.

Должина на употребливиот дел: 20 см.

Дијаметар: 3,7 см.

Напојување: 2 батерии тип АА

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

  • Мултибрзински и силни вибрации кои се контролираат лесно со потенциометарот поставен на долниот дел на вибраторот
  • Особено тивок
  • Изработен од посебен материјал, безбеден за употреба. Ги исполнува меѓународните стандарди за квалитет и безбедност, поставени од CE и ROHS. Хипоалергенски, не содржи фталати, мириси нити латекс.
  • Водоотпорен за да може да си ја пренесите играта и во бањата и лесен за чистење
SKU: BW-1081 Категории ,

Опис

Опис

Вибратор 22.5 x 3.7

Кошничка