Попуст!

Ротирачки Вибратор со стимулатор зајаче

2,490 ден 1,890 ден

Ротирачки Вибратор со стимулатор зајаче. Овој луксузен вибратор со своите два моќни мотори, тивки како шепот и немирните зајачки ушиња, стимулирајќи го клиторисот со различни вибрирачки функции, Ве доведува до оргазмично блаженство! Избирајте помеѓу трите брзини на ротирачката глава со топчиња, која Ве масира од внатре за дополнително уживање.  Вибраторот е водоотпорен.

Боја: Розева

Материјал: Силикон/метал/ПВЦ

Должина: 20 см

Должина на употребливиот дел: 12 см

Дијаметар: 3,5 см

Напојување: 4 батерии тип ААА

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

  • Мултибрзински и силни 7 вибрации на стимулаторот за клиторис во вид на зајче, кои се контролираат лесно со копчињата поставени на долниот дел на вибраторот
  • 5 редови од ротирачки топчиња поставени на средина на телото за сензуална масажа
  •  Ротирачка глава и во двете насоки со 3 нивоа на брзина
  • Вибрирачките делови делови се контролираат независно еден од друг
  • Изработен од посебен материјал, безбеден за употреба. Ги исполнува меѓународните стандарди за квалитет и безбедност, поставени од CE и ROHS. Не содржи фталати, нити латекс.
  • Водоотпорен за да може да си ја пренесите играта и во бањата и лесен за чистење
ШИФРА BL-37100 Категории: ,

Опис

Опис

Ротирачки Вибратор со стимулатор зајаче

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК