Попуст!

Вибратор Роки 8

1,190 ден 690 ден

Розев Вибратор. Овој вибратор е создаден за да ја збогати вашата бујна сексуална фантазија. Целиот е со вени што дополнително пружа врвни задоволства.  Во комбинација со лубрикант станува лизгав и влажен, со кое ќе си овозможите полесна пенетрација. Интезивноста на вибрациите се регулира со потенциометарот кој се наоѓа на основата на вибраторот. Се препорачува употреба на лубриканти на водена база. Водоотпорен е такашто ќе можете да ја преместите забавата од спалната во бањата.

Материјал: меко ПВЦ

Боја: Розева

Должина: 21,5 см.

Должина на употребливиот дел: 18,5 см.

Дијаметар: 4 см.

Напојување: 2 батерии тип АА (1,5 В)

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

  • Мултибрзински и силни вибрации кои се контролираат лесно со потенциометарот поставен на долниот дел на вибраторот
  • Особено тивок
  • Изработен од посебен материјал, безбеден за употреба. Ги исполнува меѓународните стандарди за квалитет и безбедност, поставени од CE и ROHS. Хипоалергенски, не содржи фталати, мириси нити латекс.
  • Водоотпорен за да може да си ја пренесите играта и во бањата и лесен за чистење
ШИФРА BW-48004 Категории: ,

Опис

Опис

Розев Вибратор

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК