Попуст!

Секси чорапи

490 ден 290 ден

Секси чорапи, изработени од мека ситна мрежа, којa дискретно ги открива жешките точки од целото тело.  Големината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Материјал: Полиамид

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА 8826 Категории: ,

Опис

Опис

Секси чорапи

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК