Купи!

СЕКСИ ФУСТАН-БОЈА: ЦРВЕНА и ЦРНА ГОЛЕМИНА: L,XL БРОЈ НА АРТИКАЛ: W291

540 ден

Секси фустан W291, изработен од нежен материјал, кој дискретно ги открива жешките точки од целото тело.  Големината е L,XL така што без проблем би одговарала на повеќето жени. Уживајте во незаборавни ноќи со него.  Во комплетот е вклучена и танга.

Боја: Црна и Црвена

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Опис

Опис

СЕКСИ ФУСТАН

ГОЛЕМИНА: L,XL

Кошничка