Попуст!

Сет од 3 Прстени за Пенис

990 ден 490 ден

Сет од 3 Прстени за Пенис во рзалични големини, може да се комбинираат заедно или посебно за возбудлива стимулација.

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

  • Мултибрзински и силни вибрации кои се контролираат лесно со потенциометарот поставен на долниот дел на вибраторот
  •  Детално изработен за да изгледа особено реалистичен
  • Водоотпорен за да може да си ја пренесите играта и во бањата и лесен за чистење
  • Изработен од посебен материјал, безбеден за употреба. Ги исполнува меѓународните стандарди за квалитет и безбедност, поставени од CE и ROHS. Не содржи фталати, нити латекс.

Опис

Опис

Сет од 3 Прстени за Пенис

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК