Попуст!

Силиконски бат плаг 10 х 3 см

1,390 ден 790 ден

Доживејте космички оргазми со овој неверојатен бат плаг, анатомски е изработен со мазен врв за благопријатна пенетрација и надолу се здебелува за пред основата повторно да се стесни и овој врат служи за поголема сигурност во лежењето на бат плагот во анусот за време на секс. Лесно се вади со помош на рачката на основата. Се одржува со благ, хидратантен сапун и млака вода.

Боја: Црна

Материјал: Силикон

Целосна должина: 10 см

Должина на употребливиот дел: 7 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Опис

Опис

Силиконски бат плаг 10 х 3 см

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК