Купи!

Силиконски вибратор со стимулатор

2,790 ден

Силиконски вибратор со стимулатор. Овој луксузен вибратор со своите два моќни мотори, тивки како шепот и немирното пеперутче, стимулирајќи го клиторисот со различни вибрирачки функции, Ве доведува до оргазмично блаженство! Избирајте помеѓу трите брзини на ротирачката глава со топчиња, која Ве масира од внатре за дополнително уживање.  Вибраторот е водоотпорен.

Боја: розева

Материјал: Силикон/метал/ПВЦ

Должина: 20 см

Должина на употребливиот дел: 14 см

Дијаметар: 3,5 см

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 140 денари.

Нема на залиха

SKU: 1089 Категории ,

Опис

Опис

Силиконски вибратор со стимулатор

Кошничка