Попуст!

Силиконски вибратор со ушиња на стимулаторот

2,390 ден 1,790 ден

Силиконски вибратор со ушиња на стимулаторот. Овој луксузен вибратор со своите два моќни мотори, тивки како шепот и немирните зајачки ушиња, стимулирајќи го клиторисот со различни вибрирачки функции, Ве доведува до оргазмично блаженство! Избирајте помеѓу трите брзини на ротирачката глава со топчиња, која Ве масира од внатре за дополнително уживање.  Вибраторот е водоотпорен.

Боја: беж

Материјал: Силикон/метал/ПВЦ

Должина: 18 см

Должина на употребливиот дел: 12 см

Дијаметар: 3,5 см

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Нема на залиха

ШИФРА SQ-V10033G Категории: ,

Опис

Опис

Силиконски вибратор со ушиња на стимулаторот

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК