Купи!

Силиконски вибро масажер со УСБ напојување 20 х 4 см

1,790 ден

Силиконски вибро масажер со УСБ напојување 20 х 4 см. Предајте се себеси на целосно стимулативен третман со оваа мулти-брзинска вибрирачка, пулсирачка и ескалирачка играчка за задоволство. Силиконски, мазен и со ултра-моќен мотор за вибрации ви дава сензационално задоволство. Ова е број еден вибратор масажер, кој ви овозможува да ги исполните вашите валкани мисии!

Напојување: УСБ со вградена литиумска батерија.

Боја: Црвена

Материјал: Пвц

Големина: 20 см

Дијаметар: 4 см

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Нема на залиха

SKU: SQ-V10028 Категории ,

Опис

Опис

Силиконски вибро масажер со УСБ напојување 20 х 4 см

Кошничка