Попуст!

Стреп он пенис со вибрации без отвор (за жени)

2,090 ден 1,590 ден

Стреп он пенис со вибрации без отвор (за жени). Стреп-онот нема отвор и е наменет за користење од страна на жени. Каишот е еластичен, со можност да се регулира должината, и преминува околу половината и скротумот, придржувајќи ја протезата здраво, удобно и сигурно. Од надворешната страна, пенисот е реалистично оформен, со јасно изразена главичка и набраздени набори и вени преку целата должина. Препорачливо е да користите лубрикант на водена основа за да се избегне неудобноста и да се зголеми задоволството од пенетрацијата. Вибрациите се контролираат на потенциометарот којшто е поврзан со жичка со протезата.

Должина: 15 см.

Дебелина: 4 см.

Материјал: ПВЦ

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА 55078913 Категории: ,

Опис

Опис

Стреп он пенис со вибрации без отвор (за жени)

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК