Попуст!

Вагинални топчиња 2 пара

1,190 ден 890 ден

Вагинални топчиња 2 пара. Во внатрешноста на секое топче има потешко, метално сферично тело, со кое при движење се создава чувство за вибрација. Топчињата се поставуваат во вагината и можат да се носат неограничено време, т. е. се додека ви е удобно. Лесно се вадат со помош на врвката која ги спојува. Се препорачуваат и од акушерите и гинеколозите како средство за тренирање на вагиналните мускули- профилактично или после породување.

Боја: Виолетова

Должина: 19 см

Дијаметар: 3 см

Материјал: ПВЦ

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Нема на залиха

ШИФРА CNZ-620112566 Категории: ,

Опис

Опис

Вагинални топчиња 2 пара

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК