Купи!

Бежова Ташна Модел 267

750 ден

Бежова Ташна Модел 267. Ташната е од реномираниот Италијански бренд на ташни CHARM & SHAPE. Составена е од две големи рачки коишто можат да се подесуваат на должината, има две независни странични прегради, еден патент на задната страна и внатрешнa преградa. Материјалот е од високо квалитетна кафеаво сивкаста еко кожа и е наменета буквално за секојдневна употреба. Повелете, цената е намалена !

Димензии:

Должина: 25 см.

Ширина: 8 см.

Висина: 26 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари

SKU: 267 Категорија

Опис

Опис

Бежова Ташна Модел 267

Кошничка