Купи!

Големо дилдо

3,090 ден

Реалистично дилдо со испакната глава, Мек, а сепак тврд, подобар е од реален! Совршен избор за да биде Вашата прва играчка! Има посебна подлога која создава вакуум, така што може да уживате со него во најразлични позиции и на различни места! Компатибилен е за користење со појас, така што може да ужувате заедно со партнерот.

Во комбинација со лубрикант дилдото ќе стане влажно и лизгаво, така што нема да чувствувате дискомфорт при пенетрација и ќе ви овозможи едно реално уживање.

Боја:  Телесна

Должина:  35 см.

Должина на употребливиот дел:  28 см.

Дебелина:  6.1 см.

Материјал:  Флексибилен TPE

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

SKU: CN-471746985 Категории ,

Опис

Опис

Големо дилдо

Кошничка