Купи!

Лубрикант со вкус карамела 75 мл

790 ден

Лубрикант со вкус карамела 75 мл. Ммммм…. сакам уште! Еднаш штом ќе почнете да го користите French Kiss лубрикантот, никогаш повеќе нема да сакате да прекинете! Овој лубрикант го импресионирал секој што барал начин како да го претвори оралниот секс во слатко уживање. Дискретниот овошен вкус, споен со опоен мирис на јагода, е толку неодолив, така што ниедна жена, нити маж не може да му одолее. French Kiss ќе ги направи Вашите сензуални задоволства уште послатки!

  • докажан квалитет како медицински производ
  • производ подложен на редовна контрола на квалитет
  • Ph оптимизиран
  • овозможува долготрајно навлажнување
  • ефикасен е и со многу мала количина
  • компатибилен е за употреба со секаков вид на кондом
  • растворлив во вода и безмастен
  • идеален за орален секс
  • подложен е на редовни дерматолошки и клинички тестирања
  • произведен во Германија

Начин на употреба: Нанесете ја саканата количина од лубрикантот на било кој дел од телото и нежно масирајте додека не ја постигнете саканата влажност.

Количина: 75мл.

Состав: вода, глицерин, хидроксиетил целулоза, содиум лактат, содиум метилпарабен, содиум бензоат, содиум сахарин, млечна киселина, арома

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

SKU: 7051911898 Категорија

Опис

Опис

Лубрикант со вкус карамела 75 мл

Кошничка