Попуст!

Зголемувач на Пенис на вода BATHMATE HYDROMAX 9

9,590 ден 8,990 ден

Зголемувач на Пенис на вода BATHMATE HYDRO 9 e една од најмоќните и најпопуларните водни пумпи во светот. BATHMATE е реномиран бренд што повеќе децени владее со пазарот на производи за мажи.

Hydromax9

Кликнете на линкот за да ја видите оригиналната страница од производот. Цената што ќе ја платите кај нас е еднаква на цената во Америка.

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА 55005305 Категории: ,

Опис

Опис

Зголемувач на Пенис на вода BATHMATE HYDROMAX 9

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК