Купи!

Екстра Реалистичен дилдо Петар 19.5 х 4.5 см

1,090 ден

Реалистичен дилдо Петар 19.5 х 4.5 см Ова дилдо ќе ве остави вчудоневидени бидејќи е изработено од материјал кој ја имитира човечката кожа што значи Мидас е реалистичен како на изглед така и на допир и е право олицетворение на совршена ерекција. Мидас ќе стане вашиот најдобар пријател, одведете го во спалната или бањата и уживајте во боженствените сензации кои ќе ви ги пружи. По целата должина е избразден со исклучително реални форми и испакнати вени кои ќе придонесат за ваше уживање. Во основата на играчката има платформа која е компатибилна со стреп-он каиш, притоа платформата залепена на било која мазна површина ствара вакуум, така што можете да ја користите, а рацете да ви останат слободни. Основата ја прави играчката идеална како за вагинален, така и за анален секс. Во комбинација со лубрикант дилдото ќе стане влажно и лизгаво, така што нема да чувствувате дискомфорт при пенетрација и ќе ви овозможи едно реално уживање.

Боја: Телесна

Должина: 19,5 см.

Употреблива должина: 18 см.

Дијаметар: 4,5 см.

Материјал: меко ПВЦ

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

  • Со својата надпросечна големина е наменет да ги задоволи потребите на оние кои бараат повеќе
  • Реалистичен изглед и чувство, совршена тврдост. Однадвор мек, одвнатре тврд
  • Изработен од посебен материјал, безбеден за употреба. Ги исполнува меѓународните стандарди за квалитет и безбедност, поставени од CE и ROHS. Не содржи фталати, нити латекс.
  • Неговата основа ствара вакуум скоро на секоја рамна површина. Компатибилен е со стреп-он појас
SKU: CN-711743267 Категории ,

Опис

Опис

Реалистичен дилдо Петар 19.5 х 4.5 см

Кошничка