Попуст!

Силиконски вибратор со стимулатор

3,290 ден 2,790 ден

Силиконски вибратор со стимулатор. Овој луксузен вибратор со своите два моќни мотори, тивки како шепот и немирното делфинче, стимулирајќи го клиторисот со различни вибрирачки функции, Ве доведува до оргазмично блаженство! Избирајте помеѓу трите брзини на ротирачката глава со топчиња, која Ве масира од внатре за дополнително уживање.  Вибраторот е водоотпорен.

Должина: 20 см

Должина на употребливиот дел: 14 см

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА 1078 Категории: ,

Опис

Опис

Силиконски вибратор со стимулатор

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК