Попуст!

Протеза Стреп он пенис

2,190 ден 1,690 ден

Протеза Стреп он пенис. Стреп-онот e вдлабнат од внатрешната страна и е во форма на еректиран пенис. Во основата на протезата има меко перниче која ја прави удобна за користење подолго време. Каишот е еластичен, со можност да се регулира должината, и преминува околу половината и скротумот, придржувајќи ја протезата здраво, удобно и сигурно. Од надворешната страна, пенисот е реалистично оформен, со јасно изразена главичка и набраздени набори и вени преку целата должина. Препорачливо е да користите лубрикант на водена основа за да се избегне неудобноста и да се зголеми задоволството од пенетрацијата.

Должина: 17см.

Дебелина: 4,5 см.

Материјал: Меко ПВЦ

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Опис

Опис

Протеза Стреп он пенис

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК