Попуст!

МАШКА ТАНГА МОДЕЛ: 8076

990 ден 590 ден

МАШКА ТАНГА МОДЕЛ: 8076 Секси танга

За незаборавни и сензуални моменти!

Изработена е од нежен материјал, кој дискретно ги открива жешките точки од целото тело. Овозможете му на вашиот партнер да ја почувствува еротската екстаза со овој производ. Материјалот е доста растеглив.  Големината е XL така што без проблем би одговарала на повеќето мажи.

Боја: Црна

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА 8076 Категории: ,

Опис

Опис

МАШКА ТАНГА МОДЕЛ: 8076

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК