Попуст!

Мастурбатор вагина

2,490 ден 1,990 ден

Мастурбатор вагина. Мастурбаторот е доволно голем за да го држите со двете раце, па дури и да го шлапкате додека се насладувате на прекрасниот отвор. Вагината е реалистично изработена и неверојатно реална на допир. Внатрешноста на секоја дупка е со релјефна изработка така што придонесува за дополнителна стимулација на пенисот. Се одржува со млака вода и благ/хидратантен сапун, препорачуваме употреба на лубрикант на водена основа за попријатна и повозбудлива пенетрација.

Должина: 18 см.

Ширина: 14 см.

Нарачки на тел: 078-277-598

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Опис

Опис

Мастурбатор вагина

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК