Попуст!

Метален срце (Среден) бат плаг 8,5 х 3,5 см Број на артикал: RE-PR027-M

990 ден 690 ден

Метален срце среден бат плаг

8,5 х 3,5 см

. Елегантен метален бат плаг. Овој бат плаг ќе ви овозможи сензационално искуство при аналните игри. Користете го за да се припремите за анален секс, ќе имате неверојатни резултати и ќе ја осетите екстазата на аналниот секс, без никакви тешкотии. На врвот е мазен, а понатаму се задебелува постепено, завршувајќи со поширока подлога, на која има украсен дијамант, кој дава неодолива елеганција.  Неговиот анатомски облик ќе Ви овозможи благопријатна пенетрација. Направен е од медицински проверена легура од метали, неизмерно мазен, така што ќе се заљубите во него на прв поглед! Во комбинација со лубрикант станува лизгав и нема да почувствувате никаков дискомфорт при пенетрацијата. Се одржува со благ, хидратантен сапун и млака вода, а може и да се врие заради дополнителна стерилизација.

Боја: Сребрена

Материјал: Метал

Целосна должина: 85 мм

Дијаметар: 35 мм.

Тежина: 87 гр.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Опис

Опис

Метален срце (Среден бат плаг)

8,5 х 3,5 см

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК