Попуст!

Прстен за пенис

390 ден 140 ден

Прстен за пенис. Прстен за одржување на ерекција. Големината на овие прсени е универзална, тие се меки и растегливи. Кога се правилно поставени на пенисот даваат доволен притисок за тој да ја одржи ерекцијата подолго. Прстенот ќе ви овозможи извонреден перформанс и ќе ја зголеми вашата самодоверба, ќе се чувствувате како вистинска ѕвезда. Се поставуваат исклучително лесно со помош на мала доза лубрикант.Прстените се наменети за повеќекратна употреба. Се чистат лесно- со вода и благ сапун.

Боја: Розева

Дијаметар: 3,5 см

Материјал: Силикон

Нарачки на тел: 078-277-598

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Опис

Опис

Прстен за пенис

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК