Попуст!

Блек Монт Силиконска анална бројаница 36 х 3 см

1,490 ден 990 ден

Блек Монт Силиконска анална бројаница 36 х 3 см. Оваа силиконска aнална бројаница Ви овозможува безбедно да ги истражите аналните игри. Изработена е од чист силикон, има нежен и мазен, сатенски финиш. Составена е од десет неподвижни тврди топчиња со дијаметар кој се зголемува од врвот кон основата. Бројаницата завршува со сигурносна алка која ќе ви обезбеди безбедна игра и непречено извлекување на бројаницата. Совршен подарок за љубената! Задолжително користете лубрикант на водена база за да не чувствувате непријатност при аналната игра. Се чисти лесно, со вода и благ сапун.

Боја: Црна

Должина: 36,5 см.

Дијаметар: до 3 см.

Материјал: Силикон

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Опис

Опис

Блек Монт Силиконска анална бројаница 36 х 3 см

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК